EDUKACJA W ZAGRODACH EDUKACYJNYCH W KONTEKŚCIE DOKUMENTÓW PROGRAMOWYCH WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO – szkolenie dla nauczycieli

Okręg Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu , które odbędzie się dnia 16 grudnia  w Zagrodzie edukacyjnej Wiśniowe Wzgórze w Dębnie.

Głównym celem szkolenia jest umożliwienie szkołom i przedszkolom zapoznanie się z ideą Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych i skorzystanie z ich oferty, jako wzbogacaj1428ącej proces kształcenia o praktyczne działania, wykorzystujące ćwiczenia warsztatowe do różnych zajęć edukacyjnych w alternatywnych miejscach edukacji, umożliwiające jednocześnie uczniom poznanie wiejskiej kultury .

Godz. 15.00 – zbiórka na dworcu PKP w Kielcach (obok budynku poczty) i wyjazd na szkolenie

Godz. 16.00 – przyjazd do zagrody edukacyjnej w Dębnie

16.15 – 18.00 – udział w warsztatach szkoleniowych

18.00 – 19.00 – podsumowanie działalności edukacyjnej prowadzonej przez Okręg LOP w  Kielcach  w  2016 roku

Godz. 20.00- 21.000 – powrót do Kielc

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia br.

Serdecznie zapraszamy.